INDIVIDUÁLNY VÝCVIK PSOV

INDIVIDUÁLNE VÝCVIKY PSOV

Tento výcvik je určený pre majiteľov, ktorí nemajú čas na výchovu a výcvik svojho psa. Vykonáva sa bez prítomnosti majiteľa psa. Cvičenie je dohodnuté na individuálných požiadavkách majiteľa a po dohovore s inštruktorom.

 

Šteňací výcvik

Tento výcvik je zameraný na výchovu, socializáciu a výcvik šteňaťa podľa požiadaviek majiteľa psa. Je určený pre psov vo veku od 3-5 mesiacov. Majiteľ donesie psa v dohodnutý termín a čas výcvikovej hodiny. Výcvik trvá 45 minút (po dohovore až 60 minút), majiteľ odovzdá psa inštruktorovi a vyzdvihne si ho po dohodnutom ukončení výcviku. 

Skladá sa z teoretickej a praktickej časti.

Obsahuje tieto cviky: výchova, socializácia, "výcvik " podľa požiadaviek majiteľa psa, cviky budú vyberané podľa potrieb a zamerania 

 

Základný výcvik

Tento výcvik je zameraný na výcvik, socializáciu psa a odstránenie nežiaducej činnosti podľa požiadaviek majiteľa psa. Je určený pre psov vo veku od 6 mesiacov. Majiteľ donesie psa v dohodnutý termín a čas výcvikovej hodiny. Výcvik trvá 45 minút (po dohovore až 60 minút), majiteľ odovzdá psa inštruktorovi a vyzdvihne si ho po dohodnutom ukončení výcviku. Skladá sa z teoretickej a praktickej časti.

Obsahuje tieto cviky: privolanie, základy chôdze pri nohe, ľahni, základy dlhodobého odloženia a 2 cviky podľa požiadaviek majiteľa psa

 

Individuálny výcvik

Tento výcvik je zameraný na výcvik a prípravu psa podľa požiadaviek majiteľa psa (ako napr. skúšky, výstavy, prevýchova, odstránenie nežiaducej činnosti,..a pod.)

Majiteľ donesie psa v dohodnutý termín a čas výcvikovej hodiny. Výcvik trvá 45 minút (po dohovore až 60 minút), majiteľ odovzdá psa inštruktorovi a vyzdvihne si ho po dohodnutom ukončení výcviku.

Skladá sa z teoretickej a praktickej časti.

Obsahuje tieto cviky: privolanie, chôdza pri nohe, sadni, ľahni, dlhodobé odloženie a 2 cviky podľa požiadaviek majiteľa psa

 

Podmienky účasti výcviku:

-pes musí byť kompletne zavakcínovaný

- majiteľ musí zabezbečiť pomôcky pre výcvik (retiazkový alebo kožený obojok, pevné vodidlo, pamlsky alebo hračka  pre psa a náhubok; po prvej výcvikovej hodine, bude ešte všetko upresnené)

-spĺňať kritéria konkrétných výcvikov (ako vekový limit a stupeň vycvičenosti pre daný výcvik) 

 

 

Všetky výcviky vedie profesionálny kynológ. Výcviková hodina trvá približne 45 minút. V prvých dvoch výcvikových hodinách je zahrnutá 15 minútová teória s majiteľom psa. Každý výcvik obsahuje 30 lekcií a výcviková hodina sa koná 2-3x do týždňa, podľa dohody. Miesto a čas výcviku bude upresnený po telefonickom objednaní. Ak Vám nie je niečo jasné ohľadom podmienok a kritérií, kľudne to s nami konzultujte. Všetky výcviky sa konajú bez účasti majiteľa psa, teda majiteľ necvičí svojho psa sám, ale cvičí ho inštruktor. Pri tomto výcviku je nutné, aby sa majiteľ zúčastnil na posledných 3 výcvikových hodinách.

V týchto výcvikových variantách Vám ponúkame možnosť výcviku aj v mieste pobytu psa. 

 

Tešíme sa na Vás a dúfame, že budete s našimi službami spokojný.